Bana kalsa Cenk Tosun’un bonservis bedeli 100 milyon Euro
Beşiktaş’ta devre arası yaklaştıkça Cenk Tosun’un takımdan ayrılıp ayrılmayacağı, ayrılırsa bonservisi kaç milyon Euro edeceği tartışmaları devam ediyor.
Bu haberi paylaş

Beşiktaş’ta devre arası yaklaştıkça Cenk Tosun’un takımdan ayrılıp ayrılmayacağı, ayrılırsa bonservisi kaç milyon Euro edeceği tartışmaları devam ediyor. Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, Cenk için kafasından geçen rakamı açıkladı. Beşiktaş’ın Galatasaray’ı 3-0 mağlup ettiği zorlu derbiden sonra FutbolArena’ya özel açıklamalarda bulunan Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray önünde tarihi farkı kaçırdık

Derbi maçta Galatasaray önünde muhteşem bir futbol ortaya koyduklarını ifade eden Atalay, “Derbi maçın ikinci yarısını gözümüzü kırpmadan izledik. Üst üste pozisyonlara girdik. Belki de tarihi farkı kaçırdık. Yoğun maç trafiğinden dolayı bazı maçlarda istediklerimizi yapamamıştık. Ama motive olunca neler yapacağımızı gösterdik. Böyle devam etmek istiyoruz ve Beşiktaş’ın ne olduğunu herkes gördü” dedi.

Cenk Tosun için bedel belirlenmedi

Cenk Tosun’un takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili olarak Deniz Atalay, şunları ifade etti: “Cenk’in geleceği çok açık. Zamanında yapılan planlamaların meyvelerini topluyoruz. Onun için bir bedel belirlemedik. Ama bana kalsa 100 milyon Euro…”

Diğer Fubol Haberleri