Erteleme istemiyoruz
Yönetici Mahmutyazıcıoğlu, rakiplerin erteleme için yaptığı açıklamalardan rahatsız olduklarını belirtip, “Kadromuz tüm kulvarlarda yarışacak kadar güçlü” dedi
Bu haberi paylaş
Beşiktaş Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, erteleme söylentileri için böyle bir talepte bulunmayacaklarını söyledi. Mahmutyazıcıoğlu, geçmişte yaşanan ertelemelerde hem TFF'nin hem de rakip takımların Avrupa mücadelelerini milli bir dava olarak gördüklerini hatırlatarak, "Kendi aramızda konuyu görüştük. Lig maçlarında erteleme talebi düşüncemiz zaten hiç olmamıştı. Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynanacak ilk maçın ertelenip ertelenmemesi için talepte bulunmayı değerlendirdik.

Fakat rakiplerimizin yaptığı açıklamalardan sonra maç ertelemenin beraberinde polemikleri getireceğini düşündük" diye konuştu. Beşiktaş'ın Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden tek takım olduğunu ve Şampiyonlar Ligi'nde alacakları güzel sonuçlarla herkese moral vermek istediklerini aktan Mahmutyazıcıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: Beşiktaş'ın kadrosu tüm kulvarlarda mücadele edecek kadar güçlü. Tüm maçlarımızı kazanıp hem ligde hem de kupada yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.
Diğer Fubol Haberleri