Fikret Orman transferi açıkladı! Oğuzhan Özyakup ve Manuel Fernandes...
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman beIN Sports'a konuştu. Transferle ilgili önemli açıklamalar yapan Fikret Orman, Oğuzhan Özyakup'la sözleşme imzaladıklarını belirtirken, Manuel Fernandes'in de Beşiktaş'a dönmek için haber gönderdiğini açıkladı
Bu haberi paylaş
Fikret Orman'ın beIN Sports'a yaptığı açıklamalar şu şekilde:

"Oğuzhan Özyakup ile yeni sözleşme imzaladık. Yakında KAP'a da bildiririz."

"Manuel Fernandes, Beşiktaş'a dönmek istiyor. Taraftarın da Manuel ile ilgili bir isteği var. Fernandes'e birazcık kırgınım gidiş şekli iyi değildi ama bir insan hatasını kabul ediyorsa, ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Quaresma'da yaptık, iyi oldu. Mali koşullarına bakıp, Şenol Hoca'nın fikrini almak lâzım."

"Talisca'ya "Senin bonservisini alacağız" dedik. "Ben Beşiktaş'ta kalmayı düşünmüyorum" dedi. Talisca'nın hayatı para üzerine kurulmuş."

"Emre Akbaba ve Deniz Türüç'ün kulüplerinin büyük beklentileri var, bu yüzden şu anda gündemimizde değiller."

"Bu sezon forvetlerimizin performansından memnun kalmadık. Önümüzdeki sezonla ilgili santrfor arayışımız var."

"Aboubakar için bizim bildiğimiz gerçekler var. O gerçekler biz bildiğimiz sürece olma ihtimali zor. Geçen sezon da bu gerçekler vardı. Biz bunları kamuoyuyla paylaşmayınca eleştiriler geliyor. Bırakın da işimizi yapalım."

"Demba Ba, Göztepe'ye de bizim onayımızla gitti. Tamer orada diye gitti. Biz oluru verdik. Demba Ba'ya yapılanlar ayıp. Demba Ba'ya kontrat önerdik ama Çin'den 3-4 katı ciddi bir teklif geldi."

"Atiba 1 sene daha oynamak istiyor, biz de önerdik. Eğer daha iyi kontrat bulursa, o kendisinin bileceği iş."

"Bunu söylemek istemiyordum ama artık söylemek zorundayım. Erdal Torunoğulları bizde hiçbir zaman transferden sorumlu olmadı. Dış ilişkilerden sorumluydu."

"Geçen sene en ucuz kombinemiz 1200 liraydı, bu sene 1300 lira oldu. Fakat giderlerimiz döviz kuru sebebiyle çok daha arttı."
Diğer Fubol Haberleri